اطلاعات تماس

خرید انواع بلبرینگ

خرید انواع بلبرینگ از بهترین فروشگاه تهران 0 تا 100

خرید انواع بلبرینگ از بهترین فروشگاه

خرید انواع بلبرینگ در کیفیت، طرح و کارایی گوناگون در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گيرند. این محصولات به عنوان اجزای اصلی یک تجهیزات برقی و غیر برقی، محسوب می‌ شوند که علاوه بر افزایش کارایی، عمر مفید تجهیزات موردنظر را نیز بالاتر می برند. خرید انواع بلبرینگ بسیار حائز اهمیت است.

بلبرینگ در انواع مختلف تولید شده است که خرید انواع این محصول در بهترین برند و کیفیت، اهمیت زیادی دارد، از این رو در این مطلب، بهترین فروشگاه عرضه کننده انواع بلبرینگ با قیمت مناسب را معرفی خواهیم کرد که می‌ تواند دغدغه خریداران را برای تهیه بهترین نوع بلبرینگ رفع نماید.

همانطور که می دانید بسیاری از کارخانه ها و صنعت های مختلف برای دستگاه های خود احتیاج به خرید انواع بلبرینگ دارند.

خرید انواع بلبرینگ

بلبرینگ چیست؟

بلبرینگ یک وسیله دوار می‌ باشد که به شکل دایره ای و حلقه ای تولید شده است و در بدنه آن، ساچمه هایی در سایز مختلف تعبیه شده است. این محصول جزو دسته یاتاقان ها هستند و دارای قابلیت چرخش می‌ باشند.

از این محصول در تولید انواع تجهیزات صنعتی، خودروها، لوازم برقی و غیر برقی استفاده می‌ شود. این محصول در انواع سایز و مدل، در قسمت های دوار و متحرک تجهیزات نصب می‌ شود و امکان چرخش تجهیزات دوار را بدون لقی و لغزش به وجود می آورد.

کاربرد بلبرینگ

خرید  انواع بلبرینگ برای تحرک قطعات فلزی استفاده می‌ شود. قسمت های متحرک یک تجهیز، هنگام حرکت نباید دچار ساییدگی شوند. از این رو با استفاده از بلبرینگ، تحرک قطعات فلزی بدون سایش، خوردگی، لرزش و ایجاد  سر و صدا انجام می گیرد.

عملکرد اصلی بلبرینگ

ساچمه های موجود در قسمت بدنه بلبرینگ، امکان حرکت راحت قطعات مختلف تجهیزات را با هر زاویه ای به وجود می آورد. از سویی دیگر با استفاده از بلبرینگ، حرارت قطعه های متحرک تجهیزات کاهش پیدا می کند و در نتیجه عمر مصرفی آن ها بیشتر می گردد.

فشار محوری و شعاعی که در هنگام تحرک قطعات فلزی ایجاد می‌ گردد، توسط بلبرینگ تحمل می شود ، که این کار از سایش قطعات نیز به میزان زیادی می کاهد.

انواع بلبرینگ

بلبرینگ ها با داشتن کاربرد بسیار گسترده در صنایع تولیدی و… در انواع مختلفی به طراحی رسیده اند. بنابراین به راحتی می‌ توان نوع مناسبی از بلبرینگ را برای صنایع خاص، انتخاب و استفاده کرد.

بلبرینگ ها از نظر جنس بدنه، سایز، تعداد ساچمه، طرح و مدل، کاربرد و همچنین تحمل فشار محوری یا شعاعی به چند دسته مختلف تقسیم می‌ شوند:

بلبرینگ های شیار عمیق

این مدل از بلبرینگ ها، رایج ترین نوع بلبرینگ در صنعت هستند که می‌ توانند نیروی فشار محوری و شعاعی را تحمل می‌ کنند. بنابراین از این محصول به عنوان بلبرینگ دو منظوره در تولید انواع ماشین آلات صنعتی، موتورهای الکتریکی و همچنین تولید انواع ابزارهای باغبانی استفاده می‌ شود.

بلبرینگ شیار عمیق محوری

این نوع از بلبرینگ، فشار بار محوری را به میزان زیادی تحمل می کند. از این رو کاربرد بسیار بالایی در صنایع کشاورزی، تولید انواع ماشین آلات صنعتی و کشاورزی و همچنین تولید دستگاه های چاپ دارد.

خرید انواع بلبرینگ در بهترین فروشگاه

بلبرینگ تماس زاویه ای

این مدل از بلبرینگ، دارای حلقه داخلی و خارجی منحصر به فردی می‌ باشد که نسبت به یکدیگر دارای زاویه می‌ باشند. این محصول تحمل فشار بار محوری و شعاعی را با قدرت بالا انجام می‌ دهد. از این مدل بلبرینگ در تولید انواع تجهیزات برش، CNC، ماشین آلات صنعتی دور بالا و… استفاده می‌ شود.

بلبرینگ های خطی

این مدل از بلبرینگ، امکان حرکت قطعات فلزی تجهیزات را در راستای یک خط به وجود می آورد. استفاده از این محصول برای ساخت تجهیزاتی که نیاز به دقت کار بالایی دارند و همچنین محصولاتی که قطعات متحرک آن ها با زاویه صفر درجه به چرخش در می آیند، مناسب است.

انواع دستگاه های برش که برش را در یک راستا با حساسیت بالا انجام می‌ دهند، نیازمند بلبرینگ خطی هستند.

بلبرینگ های مینیاتوری

یکی از انواع بلبرینگ های کاربردی، بلبرینگ مینیاتوری می‌ باشد که سایز بسیار کوچکی با قطر خارجی 9 میلی متر دارد. این محصول از فولاد ضد زنگ ساخته می‌ شود و امکان تحمل نیروی های کم فشار را دارد. از این محصول در تولید انواع قطب نما، بادسنج و… استفاده می‌ شود.

بلبرینگ های شعاعی

این بلبرینگ می‌ تواند فشار باری شعاعی و محوری را تحمل کند و به دلیل کاربرد بسیار گسترده ای که دارد، مورد استفاده برای تولید انواع تجهیزات از جمله خودرو، انواع سیستم قرقره، اسباب بازی و… می‌ باشد.

بلبرینگ خود تنظیم

در بین انواع بلبرینگ صنعتی، بلبرینگ خود تنظیم جایگاه ویژه ای دارد. این محصول دارای حلقه داخلی و ساچمه های خاص می‌ باشد که تمامی آن ها در داخل حلقه خارجی قرار گرفته اند.

این محصول تحمل فشار بار محوری را انجام می‌ دهد اما میزان تحمل فشار آن کم می‌ باشد. تغییر زاویه حرکت با این بلبرینگ ها به راحتی انجام می‌ شود و از این محصول برای تولید انواع گیربکس و لوازم های مکانیکی استفاده می‌ گردد.

بلبرینگ کف گرد

خرید  انواع بلبرینگ بسیار اهمیت دارد. این محصول  پرکاربرد، بلبرینگ کف گرد می‌ باشد ،که دارای طرح منحصر به فردی است و فشار بار محوری قطعات مکانیکی را تحمل می کند. در ادامه این مطلب  بهترین فروشگاه را برای خرید انواع بلبرینگ معرفی خواهیم کرد.

بهترین مرکز فروش بلبرینگ در ایران

بسیاری از متقاضیان انواع بلبرینگ، نیازمند بلبرینگ های باکیفیت و اورجینال می‌ باشند. تهیه یک بلبرینگ درجه‌ یک با کارایی عالی، می‌ تواند کیفیت و عملکرد محصولات تولیدی را به میزان بسیار زیادی افزایش دهد.

فروشگاه تاوربلبرینگ، با آگاهی از اهمیت کیفیت بلبرینگ ها، بهترین نوع این محصولات را در انواع مختلف به فروش می رساند.

ثبت سفارش در فروشگاه تاور بلبرینگ

این فروشگاه آنلاین با عرضه محصولات بهترین برندهای جهانی، ثبت سفارش آنلاین برای انواع شرکت ها و مجموعه های بزرگ و کوچک را امکان پذیر کرده است.

قیمت فروش انواع بلبرینگ های موجود در این فروشگاه اینترنتی، کاملا رقابتی می‌ باشد که مورد رضایت مشتریان این مجموعه قرار گرفته است.

خرید انواع بلبرینگ به صورت سفارشی و حضوری می باشد.

خرید انواع بلبرینگ از فروشگاه تاوربلبرینگ

متقاضیان می توانند انواع بلبرینگ جدید و مدرن را در برندهای TIMKEN، NACHI، FAG، KOYO، SKF و… از فروشگاه اینترنتی تاوربلبرینگ خریداری نمایند.

امکان ثبت سفارش این محصولات به صورت آنلاین و تلفنی برای متقاضیان سراسر کشور فراهم می‌ باشد. محصولات موجود در این فروشگاه با ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب عرضه می شوند.

خرید انواع بلبرینگ را از فروشگاه تاوربلبرینگ بخواهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید