اطلاعات تماس

قیمت بلبرینگ 

قیمت بلبرینگ در معتبرترین فروشگاه بلبرینگ با تضمین 100 درصدی کیفیت

قیمت بلبرینگ 

قیمت بلبرینگ یکی از مواردی است که تاثیر بسیار زیادی در میزان خرید این محصول دارد. بلبرینگ، در انواع صنایع مورد استفاده قرار می گیرد اما با توجه به عوامل مختلف، از تنوع قیمتی برخوردار است.

در این مقاله، شما را با بهترین مرکز فروش بلبرینگ اورجینال آشنا می کنیم که این محصولات را در بهترین برند و با رقابتی ترین قیمت عرضه می کند.

قیمت بلبرینگ 

معرفی بلبرینگ و کاربرد آن

بسیاری از تجهیزات و دستگاه های تولیدی، باربری، بسته بندی و… از قطعاتی تولید شده اند که در حین کارکرد، با زاویه ای مشخص حرکت می کنند. بیشتر این قطعات از آلیاژهای فلزی به تولید رسیده اند.

بلبرینگ یک وسیله بسیار کارآمد می‌ باشد که می‌ تواند بدون هیچ آسیبی، عمل تحرک قطعات موردنظر را آسان تر کند. این محصول با داشتن حلقه های متحرک و ساچمه، امکان حرکت در هر زاویه ای را دارا هستند.

بنابراین در بین دو قطعه متحرک قرار می گیرد و بدون ایجاد اصطکاک بین دو قطعه فلزی و افزایش حرارت ناشی از سایش آن ها، امکان چرخش و حرکت آن ها را به وجود می آورد.

موارد موثر در قیمت انواع بلبرینگ

برای خرید این محصول، متقاضیان توجه بسیار زیادی به کیفیت و قیمت بلبرینگ اعمال می کنند. کیفیت این محصول رابطه بسیار مستقیمی با قیمت آن دارد.

اما با توجه به اینکه برندهای مختلفی از بلبرینگ در سطح جهان وجود دارند و هر برند، با تکنولوژی و روش های خاص، این محصول را در انواع مختلف تولید کرده است، لازم است بررسی بیشتری روی کیفیت و قیمت این محصولات صورت بگیرد.

عواملی که می‌ تواند بررسی قیمت بلبرینگ را برای متقاضیان آسان تر سازد، به عبارت زیر می‌ باشند:

جنس و متریال بلبرینگ

متریالی که برای ساخت استفاده می‌ شود، از نظر گرانروی، متغیر می‌ باشند. گرانروی بالای متریال فلزی، باعث افزایش مقاومت محصول می‌ شود و در نتیجه هزینه تولید را نیز بالاتر می برد. هزینه تولید بالا به ناچار قیمت بلبرینگ را نیز افزایش می‌ دهد.

نوع بلبرینگ

بلبرینگ ها از نظر سایز، ساختار داخلی و کاربرد دارای تفاوت های بسیار زیادی هستند. بنابراین تنوع موردنظر، در اولین گام روی قیمت بلبرینگ ها تاثیر می گذارد.

کارایی بلبرینگ

برخی از انواع بلبرینگ ها، از نظر کارایی و عملکرد، پرمصرف می‌ باشند و می‌ توانند در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار بگیرند. بنابراین این محصول در بازار، با قیمت پایینی عرضه می گردد.

اما برخی از بلبرینگ ها که تخصصی تر هستند و برای صنایع خاص طراحی شده اند، با قیمت بالاتری مورد عرضه قرار می گيرند.

عرضه و تقاضا

میزان عرضه و تقاضای این محصول نیز در قیمت بلبرینگ بسیار تاثیر دارد. در بازار داخلی با افزایش میزان تقاضا برای یک نوع از بلبرینگ با برند مشخص، قیمت محصول نیز بالطبع افزایش پیدا می‌ کند.

برخی از برندها به علت مشهوریت بالایی که در بازار دارند، دارای محصولات گران قیمتی نیز می‌ باشند. با این حال محصولات آن برند می‌ تواند از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد اما به علت اعتبار بالای برند موردنظر و معروفیت آن، با قیمت بالایی به فروش می رسد.

برند بلبرینگ

بلبرینگ ها با برندهای اروپایی، آمریکایی، ژاپنی و چینی به تولید و عرضه می رسند. بهترین نوع این محصولات، توسط برندهای اروپایی به تولید رسیده اند که کارایی بسیار بالایی را نیز دارا هستند.

این محصولات به علت کیفیت عالی، ساختار بی نظیر و پرتقاضا بودن از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند. بیشتر صنایع بزرگ و تجاری، از بلبرینگ های تولید اروپا استفاده می کنند. محصولات چینی، کمترین میزان قیمت را دارا می‌ باشند.

واردات بلبرینگ

با توجه به افزایش نرخ ارز خارجی در ایران، هزینه واردات بلبرینگ بسیار بالا رفته است. شرکت های بازرگانی و واردکنندگان این محصول برای جبران، هزینه واردات را روی قیمت فروش این محصولات اعمال می کنند.

بنابراین قیمت بلبرینگ در بازار داخلی، تفاوت بسیار زیادی با قیمت اصل آن ها دارد. این امر منجر به کاهش سود خریداران و فروشندگان این محصولات نیز می‌ شود.

بهترین مرکز فروش بلبرینگ

تاور بلبرینگ، یکی از مراکز فروش آنلاین معتبر انواع قطعات صنعتی در ایران می‌ باشد که با عرضه بهترین نوع بلبرینگ های صنعتی، مورد توجه متقاضیان این محصولات قرار گرفته است.

تاور بلبرینگ، تنوع بسیار بالایی از بلبرینگ ها را برای تامین قطعات موردنیاز صنایع مختلف در کشور موجود کرده است. از این رو تمامی شرکت ها، موسسات و کارخانه های تولیدی و صنعتی می‌ توانند قطعات موردنیاز خود را از این شرکت تهیه نمایند.

این فروشگاه، محصولات خود را به صورت آنلاین نیز به عرضه می رساند. با این وجود تمامی متقاضیان قطعات صنعتی و بلبرینگ در سراسر کشور، می‌ توانند بدون دغدغه، محصولات موردنیاز را به صورت آنلاین تهیه نمایند.

بهترین برندهای بلبرینگ در فروشگاه تاور بلبرینگ

محصولات برندهای اروپایی، آمریکایی، آسیایی در فروشگاه تاور بلبرینگ با بهترین قیمت عرضه می‌ شوند. محصولات برندهای آمریکایی نظیر TIMKEN، برندهای اروپایی نظیر FAG و SKF، برندهای آسیایی نظیر KOYO و NACHI در این فروشگاه ارائه می‌ شوند.

این برندها به عنوان بهترین برندهای جهانی تولید کننده انواع بلبرینگ محسوب می‌ شوند. فروشگاه تاور بلبرینگ به عنوان نمایندگی رسمی برندهای معتبر جهانی بلبرینگ، مناسب ترین قیمت را برای محصولات این برندها، ارائه می کند.

قیمت خرید بلبرینگ در تاور بلبرینگ

تاور بلبرینگ برای عرضه این محصولات، شرایط فروش بسیار استثنایی را درنظر گرفته است. در شرایط فروش موردنظر، بلبرینگ ها دارای تخفیفات درصدی بسیار مناسبی می‌ باشند که توانسته اند هزینه خرید را برای متقاضیان بسیار منصفانه نمایند.

برای آگاهی از میزان درصد تخفیف و شرایط فروش استثنایی این فروشگاه، می‌ توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تاور بلبرینگ، تماس بگیرید و با کارشناسان فروش به صورت مستقیم گفتگو نمایید.

سخن نهایی

قیمت بلبرینگ، یکی از مواردی است که تحت تاثیر بسیاری از عوامل داخلی و خارجی قرار دارد. از این رو تغییر هر نوع از بلبرینگ های موجود در کشور، تحت تاثیر عوامل یاد شده در این مقاله، به صورت نوسانی تغییر می کنند.

اما مناسب ترین قیمت بلبرینگ های جهانی و اورجینال را می‌ توانید بدون نگرانی در فروشگاه تاور بلبرینگ مشاهده نمایید. خرید این محصولات با قیمت استثنایی به صورت آنلاین انجام می گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید