اطلاعات تماس

کاتالوگ بلبرینگ

کاتالوگ بلبرینگ با برندهای مختلف

کاتالوگ بلبرینگ

کاتالوگ بلبرینگ بسیاری از صنایعی که از انواع بلبرینگ در راستای فعالیت های تولیدی و… استفاده می کنند برای انتخاب بهتر و تخصصی بلبرینگ موردنیاز، بهتر است از کاتالوگ بلبرینگ استفاده نمایند.

کاتالوگ بلبرینگ دربردارنده انواع مشخصات عمومی و تخصصی بلبرینگ ها می‌ باشد که می‌ تواند اطلاعات جامعی را در اختیار خریداران قرار دهد. برای آشنایی بیشتر با کاتالوگ بلبرینگ، ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

کارکرد بلبرینگ در صنعت

بلبرینگ یکی از اجزای بسیار کاربردی دستگاه های مختلف می‌ باشد که برای حرکت های چرخشی قطعات مختلف فلزی و غیر فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات با داشتن تنوع بسیار بالا، امکان استفاده در هر صنعتی را دارا هستند.

بهره گیری از بلبرینگ ها در صنایع بزرگ مانند کشتی سازی و خودرو سازی یکی از موارد مهمی است که در صنعت به آن توجه می‌ شود. اما از بلبرینگ ها نیز در تولید اجسام کوچک و دستگاه های کوچک خانگی و کارگاهی نیز استفاده می‌ شوند. بنابراین تنوع کارکردی این محصول بسیار بالا می‌ باشد.

استفاده از انواع بلبرینگ  ومواردی در مورد کاتالوگ بلبرینگ

برای خرید و استفاده از یک بلبرینگ مناسب با صنعت موردنظر، لازم است که به فاکتورهای بسیار زیادی توجه شود. بررسی نوع فعالیت و نوع قطعه که نیازمند استفاده از بلبرینگ است، از اقدامات اولیه مورد برای انتخاب این محصول می‌ باشد.

اما برای بلبرینگ لازم است که کیفیت و جنس متریال بلبرینگ، نوع حلقه ها، تعداد ساچمه ها، نوع ساختار درونی و میزان قطر آن مورد بررسی قرار بگیرد و مطابق با نوع نیاز تهیه و استفاده شود.

کاربرد کاتالوگ بلبرینگ ها

بسیاری از تولید کنندگان بلبرینگ در سراسر دنیا، برای راحتی اطلاع رسانی به خریداران انواع بلبرینگ، کاتالوگ بلبرینگ را ارائه داده اند.

کاتالوگ بلبرینگ یک فایل سیستمی است که در داخل آن، اطلاعات مورد نیازی که در تولید و کارکرد بلبرینگ وجود دارند، درج شده است.

با این وجود بسیاری از خریداران بلبرینگ دیگر نیازی به جمع آوری اطلاعات درباره نوع بلبرینگ و…. نیستند. آن ها می توانند با مطالعه کاتالوگ بلبرینگ از ویژگی ها، مشخصات کارکردی و تولیدی آن اطلاع کسب می کنند و برای خرید آن اقدام می کنند.

انواع کاتالوگ بلبرینگ

کاتالوگ های بلبرینگ به طور کلی در دو دسته طراحی و ارائه شده اند. کاتالوگ های جنرال و کاتالوگ تخصصی، دو دسته مهم از کاتالوگ این محصولات می‌ باشند که اطلاعات آن ها در داخل کتابچه فایلی قرار گرفته شده اند.

کاتالوگ بلبرینگ جنرال

این نوع از کاتالوگ، برای بلبرینگ های یک برند ارائه می‌ شوند که دارای اطلاعات کاملی از انواع بلبرینگ است که در داخل یک فایل قرار گرفته شده اند.

این نوع کاتالوگ در رایج ترین نوع در بازار جهانی می‌ باشد و بیشتر متقاضیان از این نوع کاتالوگ برای شناسایی مشخصات بلبرینگ های یک برند استفاده می کنند.

کاتالوگ بلبرینگ تخصصی

بلبرینگ هایی که توسط یک یا چندین برند تولید می‌ شوند براساس نوع ساختار یا ویژگی خاص، به صورت یک سری یا دسته نامگذاری می‌ شوند. کاتالوگ های بلبرینگ تخصصی  دربردارنده اطلاعات این نوع بلبرینگ ها است.

برای جمع آوری اطلاعات تخصصی تر از یک نوع برند برای استفاده در صنعت، می‌ توانید از این نوع کاتالوگ استفاده نمایید. این فایل برای هر برندی ارائه شده است و بدون محدودیت امکان استفاده از آن برای نوع خاصی از بلبرینگ وجود دارد.

شناسایی و سنجش محدوده قطر بلبرینگ، سایز محصول و سایر مشخصات ظاهری و کیفی آن با مطالعه کاتالوگ در کمترین زمان صورت می گیرد. حتی می‌ توان برای مقایسه دو نوع بلبرینگ از نظر برند و ساختار نیز از کاتالوگ استفاده کرد.

انواع کاتالوگ بلبرینگ براساس برند

برندهای تولید کننده بلبرینگ در سطح جهانی، دارای کاتالوگ بلبرینگ جداگانه ای هستند. این برندها با استفاده از تکنولوژی، فناوری و… می‌ توانند انواع بلبرینگ مورد نیاز صنایع مختلف را طراحی و تولید نمایند.

برندهای موردنظر طراحی بلبرینگ ها را به صورت منحصر به فرد و اختصاصی انجام می‌ دهند و هیچ اقتباسی از نحوه تولید برندهای دیگر انجام نمی دهند. بنابراین واضح است که اطلاعات تولید و ساختار این محصول های هر برندی، متفاوت باشد.

از این رو برای آشنایی با انواع برندهای بلبرینگ مطرح جهانی و کاتالوگ هر یک از آن ها  در ادامه توضیح جامعی از آن ها ارائه می‌ شود.

برند SKF

این برند اروپایی، یکی از مطرح ترین برندهای تولید کننده رولبرینگ و بلبرینگ در سطح جهان می‌ باشد. تولیدات این برند امروزه در سراسر کشور به عنوان باکیفیت ترین بلبرینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این برند با هفتاد شعبه فعال تولیدی در جهان، کاتالوگ محصولات خود را با کامل ترین اطلاعات ارائه داده است.

برند NACHI

این برند در کشور ژاپن دارای سابقه فعالیت تولیدی انواع ابزارآلات می‌ باشد که در سال 2014 با دستیابی به فناوری های مدرن، عرضه انواع بلبرینگ را به انجام رساند.

محصولات این برند با داشتن کاتالوگ کامل، مورد توجه متقاضیان قرار گرفته است. بلبرینگ های عرضه شده این برند دارای استاندارهای مختلفی برای تایید کیفیت می‌ باشند.

برند TIMKEN

این برند در آمریکا در تولید و ارائه انواع بلبرینگ، مورد محبوبیت قرار گرفته است. کیفیت محصولات تولیدی این برند نسبت به اطلاعاتی که در کاتالوگ بلبرینگ این برند مشاهده می‌ شود، فوق العاده می‌ باشد.

برند TIMKEN با عرضه انواع بلبرینگ های محوری و شعاعی، امکان استفاده از تولیدات خود را برای تمامی صنایع ایجاد کرده است.

برند FAG

این برند با فعالیت در اروپا، جزو منحصر به فردترین برندهای عرضه کننده بلبرینگ به شمار می رود. تولیدات این برند بسیار متنوع می‌ باشند، از این رو بیشترین و رایج ترین محصولات این برند در تولیدات بزرگ و صنایع به کار می روند. با انتخاب محصولات این برند برای خرید، می‌ توانید کاتالوگ بلبرینگ آن را مطالعه نمایید.

سخن نهایی کاتالوگ بلبرینگ

کاتالوگ بلبرینگ یکی از موارد برای بهتر دانستن اطلاعات در مورد بلبرینگ است. برای استفاده از یک نوع بلبرینگ خاص با برند معین، لازم است که از مشخصات تولیدی و ساختاری آن اطلاع کسب کنید تا تطابق ویژگی های محصول با فعالیت صنعتی موردنظر صورت بگیرد.

برای این کار استفاده از کاتالوگ بلبرینگ، یک امر مسلم می‌ باشد که خریداران بلبرینگ را در امر انتخاب و استفاده و خرید، راهنمایی می‌ کند. شما می‌ توانید کاتالوگ های جنرال و تخصصی بلبرینگ های هر برندی را به راحتی مطالعه و استفاده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید